Exclusive Night Club Rozi

Rozi Exclusive Night Club in Poland

rozi  night klub nocny

 

Rozi Exclusive Night Club

Witamy na stronie klubu nocnego Rozi.

Zapraszamy na przyjemne chwile we wspaniałym towarzystwie.

 

 

Drink Bar w klubie Rozi to już tradycjnie największy wybór alkoholu w Trójmieście. U nas mogą Państwo spróbować ponad 200 różnych trunków, a każdy z nich może być podany na Państwa ulubiony sposób. Barmani chętnie pomogą w wyborze właściwej pozycji. Kilkadziesiąt gatunków wódki, whisky oraz wiele rodzajów rumu, ginu, tequili, a także znakomite dodatki jak likiery, soki i wiele innych mogą wspaniale uświetnić pobyt u nas. Każdego drinka mogą Państwo zamówić do jednego z 10 prywatnych pokoi gdzie nie koniecznie w samotności można delektowac się smakiem alkoholu. Każdego wieczoru dla Państwa dyzpozycji jest obsługa kelnerska.

Dla naszych klientów przewidzieliśmy również kilkanaście miejsc parkingowych na monitorowanym parkingu, na którym można bezpiecznie pozostawic smochody po zakończnej zabawie i bez żadnych dodatkowych opłat odebrać je później.

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu, całą dobę - tylko osoby pełnoletnie.

 

Night Club

 

Zapraszamy Państwa na wspaniałą zabawę, w wybornym towarzystwie. Codziennie od godzin wieczornych nasz salon zapełnia się pięknymi kobietami. Zazwyczaj zabawa trwa do świtu, czasami jeszcze dłużej. Każdy z Panów z pewnością znajdzie sobie u nas zajęcie na całą noc. Nastrojowe oświetlenie i muzyka wprawi Pańswa we wspalniały nastrój. Jeśli tylko będziemy mogli spełnimy Państwa wszystkie życzenia. Profesjonalna ochrona zadba o Pańswa bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy każdego wieczoru, 7 dni w tygodniu - tylko osoby pelnoletnie.

 

 

 

Kontakt

 

Drink Bar RoziKlub Nocny

ul. Słupska 28

80-392 Gdańsk Przymorze

e-mail: info@rozi.com.pl

tel.: +48 58 556 74 90

tel. kom.: +48 509 758 253

Odpowiadamy na każdy e-mail.

 

http://www.rozi.com.pl/

 

 

 

 

Scrivi commento

Commenti: 0