Club Avatar Impero Blue Light si StarLove Oferta Munca pentru hostess di dansatoare la Modena,Arezzo,Piacenza si Reggio Emilia Italy

Detalii Oferta Club-ului din Oras Arezzo-Modena – Piacenza-Reggio Emilia Italy -Job-uri strainatate pentru dansatoare si hostess

casting italia hostess agency

DESCRIEREA POSTULUI:

Hostessa-Figuranta de sala – Participa activ la intretinerea atmosferei, asista si intretine buna dispozitie a clientilorprezenti  razand comunicand la masa publica fara altceva in club-ul de noapte.

DANSATOARE – Danseaza la bara strip sau topless 3,4 ori/seara, asista si intretine buna dispozitie a clienţilor prezenti in club-ul de noapte.

CERINTE:
Indeplinirea cumulativa a criteriilor specifice cerintelor postului;
Varsta minima: 18 ani (impliniti la data semnarii contractului cu localul);
Varsta maxima: 30 ani;
Aspect fizic placut
Adaptabilitate la munca in ture de noapte
Disponibilitate la deplasare imediata
Capacitate de integrare rapida in colectiv
Capacitate de socializare si de mentinere a bunei dispozitii specifice atmosferelor din club-urile de noapte;
Rezistenta la stress-ul fonic, specific locului de munca
Stapanire de sine, calm si vointa de munca

PROGRAM DE LUCRU:
22.00 – 04.30 Vineri si Sambata pana la ora 05.00

Se lucreza 5 – 6zile/saptamana, ziua libera se va da de luni pana joi .

Pe timpul programului artistele nu pot parasi locul de munca,in timpul liber fiecare este libera sa faca ce doreste.

SALARIUL:

Hostessa/Figuranta de sala are un salariul fix/zi intre 50-70€

Dansatoare/animatoare salariul fix  intre 50-90€/zi

EXEMPLU:

Hostess/Figuranta de sala
O fata/femeie care nu a mai lucrat in acest domeniu, care nu vorbeste limba italiana sau alte limbi straine, va primi minimul de 50 Euro/zi  pana in momentul cand invata limba italiana si are experienta in domeniu dupa care salariul creste (rolul artistei este de a comunica cu clientii la o masa publica)

Dansatoare:
O Dansatoare va primi un salariu fix de 50-90€/zi plus intre 3-5 euro/consumatie +50% prive

Plata se va efectua odata la 2 saptamani (Ex: de pe 1 pana pe 15 se va lucra, iar plata se va face pe data de 16-20 ale luni.

De pe data de 16 pana pe data de 30/31 se lucreaz iar plata se va face pe data de 1 -5a luni urmatoare).

TRANSPORT:
Romania-Italia este suportat de ANGAJATA.
Transportul casa-club si club-casa este suportatde angajator.

CAZARE:

Hostessa/Dansatoarea este cazata in apartamete inchiriate de angajator, complet mobilate si echipate cu aparatura electrocasnica.

CONTRACTUL DE MUNCA:
Contractul de munca se semneaza pe minim 1 luna (o luna) cu posibilitatea prelungiri si rezilieri fara a se percepe alte taxe sau comisioane.

CANDIDATUL IDEAL:
In functie de postul oferit, indeplinirea tuturor conditiilor specificate mai sus poate duce la semnarea unui contract de munca, desi aceasta posibilitate nu este obligatorie (angajatorul isi rezerva dreptul de a selecta personalul candidant).

Atentie!!!
Va anuntam ca:
1. Nu oferim bani in avans.
2. In contractul de munca va fi specificat tot ce am specificat mai sus si Animatoarea/Dansatoarea ce va tenta la absolut orice tip de neregula/ilegalitate/prostitutiei va fi parata de catre angajator organelor competente si va duce la desfacerea imediata a contractul de munca.
3. In cazul in care nu aveti incredere pentru a pleca prin intermediul nostru va rugam frumos de incerca sa nu mai pirdem timpul cu intrebari si raspunsuri, pentru ca timpul este pretios pentru noi.
Va multumim pentru intelegere.

Asteptam CV-ul dv la adresa de email: nightclubs4ever@gmail.com

Yahoo messenger: nightclubs4ever

Sau complectati formularul prezent aici : Casting Hostess si Dansatoare

Scrivi commento

Commenti: 0