Hostesky v Itálii Novinky-práci v nočním klubu

Hostesky v Itálii Novinky-práci v nočním klubu Práce hostesky v Itálii,tanci a konzumaci nápojů,atmosféru a bavily zákazníky. práci,nočním,klubu,hostesek v Itálii

 • -Nabízíme možnost skvěle placené práce hostesek v Itálii.
  -Pokud chceš poznat nové lidi, máš chuť se podívat za hranice rodné země, naučit se cizí jazyk, užít si spoustu legrace a ještě k tomu si vydělat slušné peníze, tak se podívej, jaké možnosti skýtá práce hostesky v Itálii.
 • -Pracovat jako hosteska v Itálii může každá slečna ve věku od 18ti do 30ti let, která je sympatická, komunikativní a alespoň maličko zajímavá…tedy určitě i Ty.
  -Být hosteskou v zahraničí, přesněji v Itálii, spočívá v tom, že dívka bude v podniku sedět mezi zákazníky a komunikovat s nimi ve zdvořilém a především přátelském stylu.
 • -Pokud neumíš jazyk, nevadí. Italština je velice jednoduchá a získání komunikativní znalosti jazyka je otázkou velice krátkého času.
  -Dalším úkolem hostesky – neboli společnice – je povzbuzování zákazníků k tanci a konzumaci nápojů. Tímto se zvýší tržba podniku i Tvůj výdělek.
 • -Dívky jsou v klubech proto, aby vytvářely příjemnou atmosféru a bavily zákazníky. Jde především o to, aby byl zákazník spokojený a rád se na místo vracel.
  -Návštěvníci podniků nemají v žádném případě právo na jakýkoliv fyzický kontakt s hosteskami, a tak se ho nemusíš obávat.
 • -Na druhou stranu ani dívky nemají povoleno využívat tuto práci k navázání osobních kontaktů s klienty podniku.
  -Pracovní doba je od 22:00 do 04:00/05.00, 6 dní v týdnu, což znamená, že budeš mít vždy skoro celý den na poznávání Itálie či opalování se buď u moře či u bazénů.
 • -Podmínkou práce v Itálii je to, že zde musíš zůstat minimálně tři týdny.
  -V případě, že budeš chtít opustit práci dříve než je stanovený limit (což je z Tvé strany bráno jako přerušení pracovního poměru), je majiteli podniku vyhrazeno právo vyplatit
  -Ti menší obnos vydělaných peněz, a to až do výše 50%.
 • -Je tedy vhodné si práci dobře promyslet
  -Finanční stránka práce hostesky v Itálii je velice zajímavá.
  -Za každý den, který budeš pracovat, dostaneš gáži 50-90 Euro.
  -Tato gáže je neměnná a je to zaručená částka, kterou si vyděláš.
 • -Další výhodou je, že ke gáži se připočítávají ještě procenta z konzumací, které s Tebou zákazníci „odsedí“.
  -A věř, že ani tyto peníze Tě neurazí
  -Ubytování v pěkných apartmánech je zajištěno a plně hrazeno majiteli podniků, takže nemusíš mít strach o to, že nebudeš mít kde bydlet, nebo o to, že z peněz, které si zde vyděláš, Ti nezbude nic.
 • -Přemýšlíš nad prací hostesky či tanečnice?
  -Máš ráda teplo a sluníčko?
  -Pokud ano, nabízíme
 • -Ti příjemnou práci v jednom z mnoha klubů ve slunné Itálii.
  -Jako hosteska či tanečnice si můžeš i doma vydělat pěkné peníze.
  -Proč jich ale nemít víc a ještě si neužít spoustu zábavy v Itálii?
  -Vzhledem k tomu, že tuto práci zajišťujeme již několik let, jsme schopni pro Tebe sjednat skvěle placenou práci, při které se nebudeš muset ničeho obávat, protože se jedná o bezpečnou a legální práci.

Scrivi commento

Commenti: 0